fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Një i mitur ka bërë vjedhje nëpër bastoret në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

MPB njoftoi se dje (15 shkurt) rreth orës 22.30, zyrtarë policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar në rrugën “Pançe Popovski” në Gostivar, në prani të prindit të tij, kanë arrestuar një të mitur nën dyshimin për vjedhje të rënda në bastore sportive.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar, pas çka do të pasohet nga një parashtresë përkatëse, njoftoi policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена