fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Një i mitur nga Gostivari ka përfunduar në polici për shkak të sulmit ndaj një të mituri tjetër

Botuar

  • македонски јазик

I mituri nga Debreshi i Gostivarit dje (10 shkurt) rreth orës 17 e 30 minuta, në prani të prindit të tij është arrestuar nga zyrtarët policorë të SPB-së Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar pasi rreth orës 14 në këtë fshat ka sulmuar fizikisht një tjetër të mitur nga Vrapçishti i Gostivarit.

Ai thuhet gjithashtu se përdori një objekt metalik në sulm. Po ndërmerren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, tha policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена