Na ndiqni në:

Sport

Mançini është i bindur se Italia është me meritë në finalen e EURO 2020

Botuar

  • македонски јазик

Selektori i Italisë, Roberto Mançini i ndau përshtypjet e tij pas ndeshjes së mbrëmshme nga gjysmëfinalja e EURO 2020 kundër Spanjës (1:1, në penale 4:2).

  • Aspirojmë kah finalja, edhe pse pak njerëz besuan në atë në fillim të turnirit. I uroj reprezentacionit të Spanjës. Ky është një ekip i mrekullueshëm, kurse penalet janë lotari. Ne meritojmë të jemi këtu. E dinim që do të jetë rëndë. Çdokush dëshiron të fitojë, por ekipi ynë dëshironte të arrijë diçka të veçantë, dhe e bëri atë. Kjo përbërje është mahnitës, theksoi Mançini.

Rival i reprezentacionit të Italisë do të jetë më i miri i ndeshjes Angli-Danimarkë e caktuar për sonte në ora 21 në “Vembli” në Londër.

 

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Анкета:

Дали треба да се скрати работното време на администрацијата во петок на 4 часа?

Advertisement
Advertisement
Gostivari2 javë më parë

Tre raste të reja të konfirmuara të korona virusit në Gostivar, në shtet 344

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Bejta: Për vetëm 100 ditë Gostivari do të jetë komunë e pastër, ja 24 projektet e para

Zgjedhjet Lokale 20214 ditë më parë

Rezultate nga votimi për Këshillë të Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20217 ditë më parë

Tubim përmbyllës i BDI-së: Do t’a kthejmë Gostivarin në rrugën e duhur

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Taravari në tubimin në Çajlë: Gjithkund jemi të mirëseardhur pasi kemi qëllime dhe nijet të pastër

Zgjedhjet Lokale 20216 ditë më parë

Në Gostivar për votim janë paraqitur 146 të sëmurë dhe të pafuqishëm, votues në karantinë nuk ka

Gostivari1 javë më parë

Shoferët t’ju japin përparësi këmbësorëve në kalimet e shënuara, apel nga policia e Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20214 ditë më parë

KSHZ: Taravari 15.724 vota, Bejta 13.190

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Tubim qendror i ASH/A: Gostivari u bë model i suksesit, kërkojmë besim që të vazhdojmë me punë efikases

Çfarë, ku, si?2 javë më parë

Çmime fantastike vetëm për Ju! – Fletushkë e re Ultra në Marketet Ultra

Gostivari5 ditë më parë

Gostivarasit zgjedhin kryetar dhe përbërje të Këshillit komunal

Maqedoni1 javë më parë

Filipçe: Prej nesër do të kërkohet pëlqimi nga prindërit për skriningun, apeloj që të pranojnë

Gostivari1 javë më parë

I arrestuar një gostivaras i cili i ka sulmuar bashkëshorten dhe vajzën

Отворени работни места во Полог:

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!