Na ndiqni në:

Gostivari

Një burrë fizikisht e ka sulmuar një të punësuar në Shërbimin për ndihmë të shpejtë në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Natën e kaluar (20 Korrik) rreth orës 1, zyrtarë të policisë të Sektorit për punë të brendshme Tetovë- Reparti për punë të brendshme Gostivar e kanë privuar nga liria B.B. (42) nga Turçani i vogël i Gostivarit, që 20 minuta para saj, sipas paraqitjes, fizikisht ka sulmuar J.J. (60), e punësuar në Shërbimin për ndihmë të shpejtë, kurse ka dëmtuar edhe një pjesë të inventarit në hapësirat, informojnë nga policia.

Ai ka qenë i mbajtur Stacionin policor Gostivar për pastrim dhe dokumentim të rastit, pas çka do t’i përgaditet parashtesë adekuate.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!