fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Një burrë nga rrethina e Gostivarit i sulmuar në shtëpinë familjare

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se dje (20 janar) në ora 14.20 në Njësinë policore të Gallates një 57 vjeçar nga një fshat i Gostivarit ka raportuar se një ditë më parë (19 janar) rreth orës 16 në shtëpinë e përbashkët familjare me vëllain e tij, është sulmuar fizikisht nga dhëndri i tij D.G. nga Shqipëria.

Po ndërmerren masa dhe aktivitete për zbardhjen e plotë të rastit, tha policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена