Na ndiqni në:

Gostivari

Një djalë nga Negotina e Pollogut ka raportuar se një bashkëfshatar i ka shitur ar të rrejshëm

Botuar

  • македонски јазик

Një 22-vjeçar, banor i Negotinës-Pollog, dje (28 mars) në ora 18:30 në SPB të Tetovës ka raportuar se bashkëfshatari i tij 29-vjeçar rreth dy muaj më parë i ka shitur stoli floriri, për të cilat më vonë ka konstatuar se e ka mashtruar dhe se ishte bizhuteri.

Sipas policisë po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена