Na ndiqni në:

Gostivari

Një djalë ka grabitur taksistin në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë ka njoftuar se zyrtarë policorë të Sektorit të Punëve të Brendshme Gostivar dje (28 shkurt) rreth orës 9, në Çegran të Gostivarit, kanë arrestuar një 21-vjeçar nga ky fshat, nën dyshimin se një ditë më parë në Gostivar ka kryer vjedhje të rëndë në mënyrë të ashpër dhe nga një shofer taksie ka marrë një shumë të caktuar parash.

Ai është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar dhe kundër tij do të parashtrohet kallëzim penal.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена