fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Montenegro Marketet: Përdorni torba për më shumë përdorime dhe qese të letrës

Botuar

  • македонски јазик

Nga sot hyjnë në fuqi ndryshimet ligjore me të cilat qeset biodegraduese do të kushtojnë 15 denarë për copë. Zinxhiri më i madh tregtar i marketeve nga Gostivari- Montenegro Marketet apelojnë deri te blerësit të përdorin torba për më shumë përdorime për të bërë pazar ose qese të letrës, me çka të gjithë do të kontribuojmë për mbrojtje të mjedisit jetësor.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена