Na ndiqni në:

Gostivari

Në pikë pagesën në Gostivar janë arrestuar tre të rinj me drogë

Botuar

  • македонски јазик

Djembrëma rreth orës 19.30 në rampën për pagesë Gostivar, zyrtarë të policisë nga Stacioni policor Gostivar e kanë privuar nga liria 20 vjeçarin M.LL., 18 vjeçarin H.N. dhe O.M në moshë 21 vjeçare, të gjithë nga Shkupi. MPB njoftoi se gjatë kontrollës së automjetit “folksvagen golf”, me targa të Shkupit, në të cilën janë bartur personat, kanë qenë të gjetura dhe të zëna amfetamin, marihuanë dhe peshore digjitale me mbetje nga amfetamina.

Ato kanë qenë të arrestuar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të tërësishëm të rastit kundër tyre do të jetë e paraqitur padi adekuate për “prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të drogave narkotike, substancave psikotrope dhe pararendësve”.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Анкета:

Дали треба да се скрати работното време на администрацијата во петок на 4 часа?

Advertisement
Advertisement
Zgjedhjet Lokale 20215 ditë më parë

Rezultate nga votimi për Këshillë të Gostivarit

Gostivari2 javë më parë

Tre raste të reja të konfirmuara të korona virusit në Gostivar, në shtet 344

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Bejta: Për vetëm 100 ditë Gostivari do të jetë komunë e pastër, ja 24 projektet e para

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Tubim përmbyllës i BDI-së: Do t’a kthejmë Gostivarin në rrugën e duhur

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Taravari në tubimin në Çajlë: Gjithkund jemi të mirëseardhur pasi kemi qëllime dhe nijet të pastër

Zgjedhjet Lokale 20217 ditë më parë

Në Gostivar për votim janë paraqitur 146 të sëmurë dhe të pafuqishëm, votues në karantinë nuk ka

Gostivari1 javë më parë

Shoferët t’ju japin përparësi këmbësorëve në kalimet e shënuara, apel nga policia e Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20215 ditë më parë

KSHZ: Taravari 15.724 vota, Bejta 13.190

Gostivari6 ditë më parë

Gostivarasit zgjedhin kryetar dhe përbërje të Këshillit komunal

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Tubim qendror i ASH/A: Gostivari u bë model i suksesit, kërkojmë besim që të vazhdojmë me punë efikases

Çfarë, ku, si?2 javë më parë

Çmime fantastike vetëm për Ju! – Fletushkë e re Ultra në Marketet Ultra

Gostivari1 javë më parë

I arrestuar një gostivaras i cili i ka sulmuar bashkëshorten dhe vajzën

Maqedoni1 javë më parë

Filipçe: Prej nesër do të kërkohet pëlqimi nga prindërit për skriningun, apeloj që të pranojnë

Отворени работни места во Полог:

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!