fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Më së ftohti në Mavrovi Anovi dhe në Kodrën e Diellit

Botuar

  • македонски јазик

Temperatura më e ulët prej minus 12 gradë Celsius mëngjesin e sotëm është matur në Mavrovi Anovi dhe në Kodrën e Diellit. Pasuar nga Ohri, Krusheva, Dibra dhe Tetova me – 8, -7 në Pretor, -6 në Gostivar, -4 Berovë, Manastir, -3 Prilep, Kriva Pallanka, -2 Shtip, Vinica, -1 Kumanovë, Strumicë, Shkup – Zajçev. Rid , 0 Demir Kapi, 3 Gjevgjeli.

Sipas IPHM-së, mëngjesin e sotëm është matur mbulesë e borës prej 13 centimetrash në Pozharane, pastaj 11 në Krushevë, 7 në Kriva Pallankë, 5 në Ohër, 4 në Gjurishtë, 3 në Manastir, Tetovë dhe 2 në Berovë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена