fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

I sulmuar dhe i plaçkitur një i mitur në rrugë në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Sektori i punëve të brendshme Tetovë informon se dje (25 Tetor) në orën 17 e 30 minuta ka qenë paraqitur se në rrugën “Boge Veljanovski” në Gostivar i mitur nga Gostivari ka qenë fizikisht i sulmuar nga tre persona.

Sipas paraqitjes, në sulmin njëri prej tyre ka përdorur edhe mjet metalik, e pastaj ia kanë marrë telefonin celular dhe të hollat. Rasti pastrohet dhe dokumentohet, njoftoi policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена