Na ndiqni në:

Gostivari

Mot i ngrohtë mbi mesataren në javën e re të punës

Botuar

  • македонски јазик

Moti sot (e hënë) do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Paradite në disa lugina do të ketë mjegull ose vranësira të konsiderueshme të ulëta. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare kryesisht nga drejtimi perëndimor. Temperatura në rajonin e Gostivarit do të jetë në interval prej 2 deri në 13 gradë.

Ngrohje mbi mesataren për këtë periudhë të vitit dhe mot stabil do të ruhet edhe në ditët në vijim të javës së re të punës. Në mëngjes do të ketë vranësira dhe mjegull në disa lugina dhe lugina lumenjsh. Të enjten priten reshje lokale shiu.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена