Na ndiqni në:

Maqedoni

“Bëjmë tifo dhe fitojmë”- Kampionati europian me Evrotip dhe shpërblim për çdokënd!

Botuar

  • македонски јазик

Muaji futbollistik dhe Kampionati europian vetëm që nuk filloi, ajo do të jetë ngjarja që do t’a ngrejë gjithë Maqedoninë në këmbë, me shfaqjen premierë të reprezentacionit tonë futbollistik në ndonjë garë të madhe!

Por, edhe përskaj tronditjeve që do t’i sjellin Angellovski dhe të zgjedhurit e tij, bastoret sportive Eurotip nuk mbeten mbas në të dhe e kanë lojën më të pasur shpërblyese këtë verë ku do të ketë për çdokënd nga diçka!

“Bëjmë tifo dhe fitojmë” është motoja e lojës shpërblyese në të cilën përskaj asaj që i inkurajojmë reprezentuesit tanë për sukses në kampionatin kontinental, e njëjta do të jetë mundësi për fitimin e çmimeve të shkëlqyeshme që Ju presin gjatë gjithë muajit!

Dy fituesit më të lumtur, gjegjësisht ato të cilët gjatë Kampionatit europian do të kenë tikete me koeficient më të lartë të fituar me pagesën e rregullt dhe një me koeficient më të lartë nga oferta për vënie bast live, do të jenë të shpërblyer me motor të vlefshëm!

Tronditjet nuk ndalojnë këtu, shpërblime do të ndahen edhe në gjashtë etapa! Nuk janë harruar edhe ato “maler” të cilët do të gabojnë vetëm një garë në tiket, dhe çdo tiket i tillë që ka koeficient më të lartë të fituar (pa e llogaritur çiftin e pa fituar), do të jetë i shpërblyer me Samsung Galaxy A52 gjatë Kampionatit europian!

Kjo do të thotë se do të jenë të ndara telefona mobil gjashtë fituesve me fat që do të kenë nga një garë të gabuar në tiket.

Mos harroni se tiketat Tuaj mund t’i paguani me Evrotip lçklub kartelë, e nëqoftëse të njëjtën ende nuk e keni, tash është momenti i duhur për të. Drejtohuni tek operatori në pikë pagesën më të afërt të Evrotip dhe shfytëzojini përfitimet që i ofron e njëjta.

Bëjmë tifo dhe fitojmë! Për shpërblimet më të pasura të Evrotip dhe sukses të Maqedonisë në Kampionatin europian!

www.evrotip.mk

(shpallje komerciale)

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!