Na ndiqni në:

Gostivari

Aksident në rrugën Gostivar-Kërçovë, një person është dërguar në spital

Botuar

  • македонски јазик

Mëngjesin e sotëm në ora 9:10 në SPB Tetovë është raportuar për një aksident trafiku, i cili ka ndodhur në magjistralen Gostivar-Kërçovë, afër udhëkryqit të Mavrovës.

Sipas të dhënave fillestare, të cilat Gostivarpress.mk i ka marrë nga zëdhënësi i SPB-së, Marjan Josifoski, në aksident janë përfshirë dy vetura të pasagjerëve “Golf” dhe “Hyundai”. Pas përplasjes një person është ankuar për lëndime, i cili është dërguar në Spitalin e Përgjithshëm të Gostivarit për ekzaminime dhe ndihmë mjekësore.

Një ekip i DPB-së Gostivar po kryen inspektim të vendit të ngjarjes, pas së cilës pritet të dihen informata më të hollësishme për aksidentin.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена