fbpx
Na ndiqni në:

Çfarë, ku, si?

Çmime fantastike vetëm për Ju! – Fletushkë e re Ultra në Marketet Ultra

Botuar

  Mbërriti fletushka e re Ultra të Marketeve Ultra me super produkte me çmime fantastike të ulëta, vetëm për Ju.

  Aksioni vlen në të gjitha Marketet Ultra dhe fillon nga sot 08.10 dhe do të zgjasë deri më 14.10, kurse produktet janë me sasi të kufizuara.

  Lokacioni 1: lagjja Pitarnicë, Lokacioni 2: lagjja te Mllekët, Lokacioni 3: rr. Sretko Krsteski nr. 38

  (Shpallje komerciale)

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Отворени огласи за вработување:

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Популарно изминативе 100 дена