fbpx
Na ndiqni në:

Çfarë, ku, si?

Çmime fantastike vetëm për Ju! – Fletushkë e re Ultra e Marketeve Ultra

Botuar

  • македонски јазик

Mbërriti fletushka e re Ultra e Marketeve Ultra Me super produkte me çmime fantastike të ulëta, të bëra vetëm për Ju.

Aksioni vlen në të gjitha Marketet Ultra dhe fillon nga sot 05.11 dhe do të zgjet deri më 11.11, kurse produktet janë me sasi të kufizuara.

Lokacioni 1: Lagjja Pitarnicë, Lokacioni 2: Lagjja Mllekët, Lokacioni 3: rr. Sretko Krsteski nr.38

(Shpallje komerciale)

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена