Na ndiqni në:

Çfarë, ku, si?

Çmime fantastike vetëm për Ju! – Ultra fletushkë e re e Ultra Marketeve

Botuar

  • македонски јазик

Mbërriti fletushka e re Ultra e Ultra Marketeve me super produjte me çmime fantastike të ulëta, të dedikuara veyëm për Ju.

Aksioni vlen në të gjitha Ultra Marketet dhe fillon nga sot 10.12 dhe do të zgjasë deri 16.12, kurse produktet janë me sasi të kufizuara.

Lokacioni 1: lagjja Pitarnicë, Lokacioni 2: lagjja Mllaki, Lokacioni 3: rr. Sretko Krsteski nr.38

(Shpallje komerciale)

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена