fbpx
Na ndiqni në:

Çfarë, ku, si?

Çmime të mahnitshme vetëm për Ju! – Ultra fletushkë e re të Ultra Marketeve

Botuar

  Mbërriti Ultra fletushka e re të Ultra Marketeve me super produkte me çmime të ulëta të mahnitshme, të dedikuara vetëm për Ju.

  Aksioni vlen në të gjitha Ultra Marketet dhe fillon nga sot 10.09 dhe do të zgjasë deri më 16.09, kurse produktet janë me sasi të kufizuara

  Lokacioni 1: lagjja Pitarnicë, Lokacioni 2: lagjja te Mllekët, Lokacioni 3: rr. Sretko Krsteski nr.38

  (Shpallje komerciale)

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Отворени огласи за вработување:

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Популарно изминативе 100 дена