fbpx
Na ndiqni në:

Çfarë, ku, si?

Çmime të mahnitshme vetëm për Ju! – Ultra fletushkë e re të Ultra Marketeve

Botuar

  Mbërriti fletushka Ultra e re të Ultra Marketeve me super produkte me çmime të ulëta të  mahnitshme, të dedikuara vetëm për Ju.

  Aksioni vlen në gjithë Ultra Marketet dhe fillon prej sot 17.09 dhe do të zgjas deri 23.09, kurse produktet janë me sasi të kufizuara.

  Lokacioni 1: lagjja Pitarnicë, Lokacioni 2: lagjja te Mllekët, Lokacioni 3: rr. Sretko Krsteski nr. 38

  (Shpallje komerciale)

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Отворени огласи за вработување:

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Популарно изминативе 100 дена