Na ndiqni në:

Çfarë, ku, si?

Çmime mahnitëse vetëm për ju! – broshurë Ultra e Re të Ultra Marketeve

Botuar

  Mbërriti broshura Ultra e re të Ultra marketeve me super produkte me çmime të volitshme të ulëta, vetëm për ju!

  Aksioni vlen në të gjitha Ultra marketet në Gostivar, dhe do të zgjasë prej sot 09.07, deri më 15.07, produktet janë me sasi të kufizuara.

  📍 Lokacioni 1 : lagjja Pitarnicë 📍 Lokacioni 2:  lagjja te Mllekët 📍 Lokacioni 3: rr. Sretko Krsteski nr. 38.

  (Shpallje komerciale)

  Сподели ја веста:

  ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

  Дали користите PayPal?

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Отворени огласи за вработување:

  Advertisement
  Advertisement

  Популарно изминативе 100 дена