Na ndiqni në:

Çfarë, ku, si?

Çmime fantastike vetëm për ju! – Mbërriti broshura e re e Ultra Marketeve

Botuar

  • македонски јазик

Mbërriti Ultra broshura e re e Ultra Marketeve me super produkte me çmime të ulëta fantastike, të synuara vetëm për ju!

Aksioni vlen në të gjitha Ultra marketet në Gostivar, dhe do të zgjasë nga sot 16.07, e deri më 22.07, prodhimet janë me sasi të kufizuara.

📍 Lokacioni 1 : lagjja Pitarnicë  📍 Lokacioni 2: lagjja te Mllekët 📍 Lokacioni 3: Rr. Sretko Krsteski nr.38.

(Shpallje komerciale)

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена