Na ndiqni në:

Çfarë, ku, si?

Çmime të volitshme vetëm për ju! – Një Ultra broshurë të re në Ultra Marketet

Botuar

  Mbërriti Ultra broshura e re të Ultra markete me super produkte për çmime të volitshme të ulëta, të destinuara vetëm për ju!

  Aksioni vlen në të gjith Ultra marketet në Gostivar, dhe do të zgjasë nga sot 25.06 – 01.07, produktet janë me sasi të kufizuar.

  📍  Lokacioni 1: lagjja Pitarnicë 📍 Lokacioni 2: lagjja te Mllekët 📍 Lokacioni 3: rr. Sretko Krsteski nr. 38.

  (Shpallje komerciale)

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Огласи за вработување:

  Анкета

  Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Популарно изминативе 100 дена

  error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!