Na ndiqni në:

Çfarë, ku, si?

Çmime të volitshme vetëm për ju! – Një Ultra broshurë të re në Ultra Marketet

Botuar

  Mbërriti Ultra broshura e re të Ultra markete me super produkte për çmime të volitshme të ulëta, të destinuara vetëm për ju!

  Aksioni vlen në të gjith Ultra marketet në Gostivar, dhe do të zgjasë nga sot 25.06 – 01.07, produktet janë me sasi të kufizuar.

  📍  Lokacioni 1: lagjja Pitarnicë 📍 Lokacioni 2: lagjja te Mllekët 📍 Lokacioni 3: rr. Sretko Krsteski nr. 38.

  (Shpallje komerciale)

  Сподели ја веста:

  ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

  Дали користите PayPal?

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Отворени огласи за вработување:

  Advertisement
  Advertisement

  Популарно изминативе 100 дена