Na ndiqni në:

Çfarë, ku, si?

RISI në Gostivar: “Urban GYM” për çdokush që don të jetë fit dhe në formë

Botuar

  • македонски јазик

Në kënaqësi të madhe të të gjithëve, para ca kohësh Gostivari fitoi Gym & physical fitness center të ri me emër “Urban GYM” që ofron kushte të shkëlqyeshme për trajnim dhe relaksim me fitnes dhe kardio pajisje më bashkëkohore.

„Urban GYM“ i posedon të gjitha pajisjet për ushtrime ku çdo gostivaras në atmosferë të këndshme mund të bëj rekreacion dhe t’a forcohet masën e tij muskulore, në ndërkohë edhe për të djegur disa kile të tepërta.

“Qëllimi ynë është t’ju ndihmojmë qytetarëve të bëjnë stil më të shëndetshëm dhe më aktiv të jetës. Për atë ju siguruam hapësirë më të pajisur bashkëkohore që është plotësisht i përshtatur me mënyrën moderne të jetesës – sipas pajisjes, klimatizimit dhe funksionalitetit”, thonë nga „Urban GYM“.

Këtu është edhe ekipi i fillestarëve që duan të ushtrojnë, të cilëve ju duhet qasje adekuate, por edhe përdorim i suplementeve të lejuara për ushqim të cilat i ka kjo qendër.

„Urban GYM“ gjendet në bulevardin Vëllezërit Gjinoski, në afërsi të Gjykatës themelore në Gostivar.

Gym & physical fitness center „Urban GYM“
Orari i punës:
E hënë – E premte nga ora 8 deri në orën 23
E shtunë nga ora 12 deri më orën 23
E diel nga ora 17 deri në orën 23
Telefon për kontakt: 078500757

(Shpallje komerciale)

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Анкета:

Дали треба да се скрати работното време на администрацијата во петок на 4 часа?

Advertisement
Advertisement
Zgjedhjet Lokale 20212 ditë më parë

Këto janë anëtarët e zgjedhur të Këshillit të ardhshëm të Komunës së Vrapçishtit

Gostivari2 ditë më parë

MPB zyrtarisht për fatkeqësinë tek Llaskarcë në të cilën humbi jetën banor i Çegranit

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Rezultate nga votimi për Këshillë të Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Bejta: Për vetëm 100 ditë Gostivari do të jetë komunë e pastër, ja 24 projektet e para

Gostivari12 orë më parë

I sulmuar dhe i plaçkitur një i mitur në rrugë në Gostivar

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Tubim përmbyllës i BDI-së: Do t’a kthejmë Gostivarin në rrugën e duhur

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Në Gostivar për votim janë paraqitur 146 të sëmurë dhe të pafuqishëm, votues në karantinë nuk ka

Gostivari2 javë më parë

Shoferët t’ju japin përparësi këmbësorëve në kalimet e shënuara, apel nga policia e Gostivarit

Gostivari1 javë më parë

Gostivarasit zgjedhin kryetar dhe përbërje të Këshillit komunal

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

KSHZ: Taravari 15.724 vota, Bejta 13.190

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Tubim qendror i ASH/A: Gostivari u bë model i suksesit, kërkojmë besim që të vazhdojmë me punë efikases

Gostivari2 javë më parë

I arrestuar një gostivaras i cili i ka sulmuar bashkëshorten dhe vajzën

Maqedoni2 javë më parë

Filipçe: Prej nesër do të kërkohet pëlqimi nga prindërit për skriningun, apeloj që të pranojnë

Отворени работни места во Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!