fbpx
Na ndiqni në:

Maqedoni

Rritje e re e çmimeve të karburanteve!

Botuar

  • македонски јазик

Me vendimin e ri të Komisionit Rregullator të Energjisë, çmimet me pakicë të derivateve të naftës rriten mesatarisht për 2.29%.

Çmimet me pakicë të benzinës EUROSUPER BS-95 dhe EUROSUPER BS-98 rriten për 2,50 denarë/litër, dhe me këtë çmimi me pakicë i EUROSUPER BS-95 është 84,00 denarë/litër, ndërsa ai i EUROSUPER BS-98 është 86,00 den/ ndezur.
Çmimi me pakicë i EURODISEL (DV V) rritet për 1,00 denarë/litër dhe arrin në 85,50 denarë/litër.

Çmimet e reja vlejnë nga mesnata.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена