Na ndiqni në:

Gostivari

PTHP Gostivar ka iniciuar procedurë kundër një gostivarasi për rrezikimin e sigurisë të një inspektori policor

Botuar

  • македонски јазик

Prokuroria Themelore Publike në Gostivar ka iniciuar procedurë dhe ka ngritur Aktakuzë kundër 47-vjeçarit nga Gostivari i cili akuzohet për veprën penale – Rrezikimi i sigurisë nga neni 144 paragrafi 3 lidhur me paragrafin 1 të Kodit Penal.

Më 2 Tetor, gjatë kryerjes së një aksioni kontrolli në një objekt hotelierik në afërsi të magjistrales Gostivar-Tetovë, i pandehuri vazhdimisht e ka kanosur zyrtarin – inspektor në DPB Gostivar i cili ishte duke kryer punë zyrtare.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена