Na ndiqni në:

Gostivari

Komuna e Gostivarit i anuloi të gjitha ngjarjet për shkak të tragjedisë me aksidentin e autobusit

Botuar

  • македонски јазик

Për shkak të tragjedisë me aksidentin e autobusit në Bullgari, në të cilën jetën e humbën 46 qytetarë të Republikës së Maqedonisë së Veriut, anulohen të gjitha manifestimet të planifikuara për festat e Nëntorit, nga ana e Sektorit për veprimtari të jashtme, njoftoi Komuna e Gostivarit.

Kryetari i Gostivarit, Arben Taravari, këshilltarët komunal dhe administrata komunale shprehin ngushëllime të sinqerta deri te familjet e të vdekurve dhe e ndajnë dhimbjen me to, kurse të mbijetuarve ju dëshirojnë shërim sa më të shpejtë, thuhet në njoftimin.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Анкета

Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!