fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Ka mbetur edhe pa para edhe pa pajisje për ëmbëltore, edhe një rast i mashtrimit në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Pas rastit në të cilin Një mashtrues ka vjedhur një sasi të madhe valutore në një këmbimore në Gostivar.  SPB Tetovë njofton për një rast të ri të raportuar të mashtrimit dje në Gostivar.

Dje (02 shkurt) në ora 13:30, një 31 vjeçar, banor i një fshati të Gostivarit në SPB Tetovë, ka raportuar se është mashtruar nga një person pesëdhjetë e tetë vjeçar nga Gostivari.

Sipas njoftimit, kohë më parë ai ka pranuar t’i blejë pajisje ëmbëlsirash dhe më pas ia ka dhënë shumën e dakorduar, por deri në raportimin e rastit ai ende nuk i kishte marrë pajisjet dhe as personi nuk e kishte telefonuar përsëri.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена