fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Një vajzë tetëvjeçare nga Gostivari është gjetur e mbytur në një pishinë në Banjat e Dibrës

Botuar

  • македонски јазик
  • Një e mitur është gjetur e mbytur mbrëmë në një pishinë në Banjat e Dibrës, afër fshatit Dolno Kosovrati, njoftoi Stefan Dimoski, zëdhënës i Sektorit për Punë të Brendshme – Ohër, njoftoi MIA.

Mbrëmë rreth orës 20 në Sektorin e Punëve të Brendshme në Dibër është raportuar se një person i mbytur është vërejtur në banjat e Dibrës në afërsi të fshatit Dolno Kosovrasti. Nga kontrolli është konstatuar se bëhet fjalë për një të mitur nga Gostivari dhe se pas kontrollit mjekësor nuk janë konstatuar gjurmë dhune, tha Dimoski.

Me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë i të ndjerit i është dorëzuar familjes. Sipas drejtorit të Spitalit të Përgjithshëm me aktivitet të zgjeruar, Baki Alili, bëhet fjalë për një vajzë tetëvjeçare, e cila është sjellë pa shenja jete në Qendrën Emergjente në spital.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена