Na ndiqni në:

Gostivari

DPB privoi nga liria 3 persona për shkak të kokainës

Botuar

  • македонски јазик

Mbrëmë (2 Shtator) rreth orës 22.15, zyrtarë policorë të Departamentit për punë të brendshme Gostivar i kanë privuar nga liria A.B., S.F. dhe A.I. në moshë prej 31 deri 33 vjet për shkak të ekzistencës së bazave të dyshimit për veprën penale të kryer “prodhim i paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të drogave narkotike, substancave psikotrope dhe pararendësve”.

Policia njoftoi se paraprakisht, nga veturë në të cilën janë bartur, në afërsi të stacionit pagesor Gostivar, kanë hedhur qese me kokainë, që ka qenë e gjetur. Pas dokumentimit të rastit do të pasojnë parashtresa adekuate.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!