Na ndiqni në:

Gostivari

DPB Gostivar ka privuar nga liria një të mitur i cili ka lënduar një person tjetër të mitur

Botuar

  • македонски јазик

Mbrëmë (5 Nëntor), dyzet minuta pas mesnatës, zyrtarë policorë të Departamentit për punë të brendshme Gostivar, në prani të prindit të tij, kanë privuar nga liria një të mitur nga Dobërdolli i Gostivari, për shkak të dyshimit se me mjet të mprehtë ka lënduar një të mitur tjetër nga fshati i njëjtë, informon SPB Tetovë.

Ai është i mbajtur në Stacionin policor Gostivar. Merren masa për pastrimin dhe dokumentimin e rastit, njoftojnë nga policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Анкета

Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!