Na ndiqni në:

Gostivari

DPB Gostivar privoi nga liria një grua për sulm mbi një grua tjetër

Botuar

  • македонски јазик

Zyrtarët policorë të SPB-së Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar dje (07 prill) rreth orës 16:40 e kanë privuar nga liria 32-vjeçaren D.S. nga Republika e Shqipërisë, e cila paraprakisht ishte denoncuar nga 61-vjeçarjs S.J., me të cilën jetonin në të njëjtën shtëpi në fshatin Dobërdoll, se e kishte sulmuar fizikisht.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar, pas së vilës do të pasojë parashtresë përkatëse, njoftoi policia.

 

 

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена