Na ndiqni në:

Gostivari

DPB Gostivar ka arrestuar një 22 vjeçar i cili ka vjedhur telefon

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë ka njoftuar se dje (16 mars) rreth orës 15:20 në Negotinë-Pollog, zyrtarë policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, kanë arrestuar një 22-vjeçar nga ky fshat, nën dyshimin se i ka marrë celularin një 36-vjeçari banor i Reçicës së madhe të Tetovës. Sendi është gjetur dhe i është kthyer pronarit.

Rasti është duke u dokumentuar, pas së cilës do të parashtrohet parashtresë përkatëse, tha policia.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена