fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

DPB Gostivar arrestoi 4 djelmosha, dyshohen për vjedhje të një automobili

Botuar

  • македонски јазик

Dje (23 janar) rreth orës 16:10 minuta nga ana e zyrtarëve policorë të Departamentit të Punëve të Brendshme të Gostivarit, janë arrestuar katër djelmosja nga Vrapçishti, dy të moshës 21 dhe dy të moshës 22 vjeç, nën dyshimin se paraprakisht kanë sekuestruar në mënyrë të kundërligjshme një automjet “Citroen Berlingo”, me targa të Tetovës, në pronësi të N.I. (43vjeç) nga Reçica e madhe e Tetovës

“Gjysmë ore para kësaj automjeti është gjetur dhe i është kthyer pronarit. Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar”, njofton SPB Tetovë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена