Na ndiqni në:

Gostivari

DPB Gostivar ka arrestuar një person i cili ka vjedhur nëpër dyqane

Botuar

  • македонски јазик

MPB njoftoi se dje (1 dhjetor) në ora 9.45 në Negotinë-Polog, zyrtarë policorë të Sektorit të Punëve të Brendshme të Gostivarit kanë arrestuar N.Q. (31) nga fshati Gjurgjevishtë.

“Ai dyshohet se ka kryer tri vjedhje të rënda në shitore në Negotinë-Polog. Personi është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar dhe me të është zhvilluar bisedë zyrtare. Sendet e konfiskuara janë gjetur dhe i janë kthyer pronarëve dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të përgatitet parashtresa përkatëse”, njofton MPB.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена