Na ndiqni në:

Gostivari

DPB Gostivar ka arrestuar një grua e cila e ka rrahur bashkëshortin

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njoftoi se zyrtarët policorë të Departamentit për Punë të Brendshme Gostivar dje (21 mars) në orën 15 e 15 minuta e kanë privuar nga liria H.SH. nga një fshat i Gostivarit, e cila rreth mesditës ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj 43-vjeçar.

Në sulm, sipas raportit, ajo ka përdorur një objekt të mprehtë dhe ka dëmtuar një pjesë të orendive në shtëpinë e tyre familjare. Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar, tha policia.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена