fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Ka rënë dhe është lënduar rëndë gjatë skijimit në Mavrovë

Botuar

  • македонски јазик

Dje (25 janar) në ora 14 në SPB Tetovë është raportuar se gjatë skijimit në terrenet e Bistrës në Mavrovë, shtetasi serb S.M. në moshën 33 vjeçare ka rënë dhe ka pësuar lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Spitalin e Përgjithshëm të Gostivarit “Ferid Murad”, ku është transferuar për tretman mjekësor.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена