Na ndiqni në:

Gostivari

Policë në Gostivar kanë shkrepur në ajër që të qetësojnë përleshje dhe sulm

Botuar

  • македонски јазик

Mbrëmë në orën 2:40 pas mesnate, në SPB Tetovë 25 vjeçar nga Gostivari ka paraqitur se rreth orës 00:40 në rrugën “Zhivko Brajkoski” në Gostivar në afërsi të objektit hotelierik pas zënkës verbale paraprake në objektin me dy gostivaras, të njëjtit me edhe disa persona fizikisht e kanë sulmuar me mjete të forta, kurse njëri prej tyre ka nxjerrë edhe mjet të mprehtë me të cilin i është kanos. Pas një kohe të shkurtër ka ardhur edhe vëllai i paraqitësit, i cili gjithashtu ka qenë fizikisht i sulmuar.

“Pasi kanë arritur zyrtarët policorë në vendin e ngjarjes, me qëllim qetësimin e situatës kanë shkrepur disa të shtëna paralajmëruese në ajër. Punohet në pastrimin e plotë të rastit.”, njoftoi SPB.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Анкета

Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!