Na ndiqni në:

Lajme

E hënë (22 Nëntor) ditë jo pune për Shqiptarët

Botuar

  • македонски јазик

Ministria për punë dhe politikë sociale njoftoi se, në përputhje me Ligjin për festat, 22 Nëntor 2021 (e hënë), Dita e alfabetit shqiptar, është ditë jo pune për qytetarët pjesëtarë të komunitetit shqiptar në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Ministria për punë dhe politikë sociale, njëkohësisht, qytetarëve pjesëtarë të komunitetit shqiptar ua uron Ditën e alfabetit shqiptar.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Анкета

Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!