Na ndiqni në:

Gostivari

I lënduar një gostivaras, ka fluturuar nga rruga me “hjundai”

Botuar

  • македонски јазик

Një gostivaras ka përfunduar me lëndime në spital pas një aksidenti automobilistik që ka ndodhur dje (26 Nëntor). MPB-ja ka njoftuar se rreth orës 16:15 në magjistralen Gostivar-Tetovë, përballë kryqëzimit “Kamenjane”, automjeti i pasagjerëve “Hyundai” me targa të Gostivarit i drejtuar nga 53-vjeçari A.B. nga Gostivari ka dalë nga rruga.

“Lëndime të rënda trupore ka pësuar shoferi A.B. dhe është dërguar në Spitalin klinik të Tetovës për tretman mjekësor. Inspektim është kryer nga ekipi i SPB-së së Tetovës”, njofton MPB.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

ANKETIMI

По кој модел на настава треба да започне второто полугодие во училиштата?

Резултати од анкетата

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена