Na ndiqni në:

Gostivari

Të lënduar më shumë persona në një fatkeqësi në rrugën Kërçovë-Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Më 30.07.2021 në orën 19:45, tek zona “Infos” në rrugën magjistrale Kërçovë-Gostivar, ka ndodhur fatkeqësi rrugore mes dy automjeteve “folksvagen Kedi”, me targa bullgare, i drejtuar nga K.G.N (49) nga Bullgaria dhe “Audi”, me targa shqiptare, i drejtuar nga R.Z. (23) nga Shqipëria.

MPB njoftoi se në fatkeqësinë R.Z. është marrë me lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Klinikën komplekse “Nënë Tereza” në Shkup, derisa shoferi i “folksvagen kedi, bashkudhëtari nga e njëjta makinë M.B.H (51) nga Bullgaria dhe O.S. nga Shqipëria, që ka qenë bashkudhëtar i makinës “Audi” janë marrë me lëndime trupore më të lehta. Inspektim kanë kryer ekipe policore.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Анкета:

Дали треба да се скрати работното време на администрацијата во петок на 4 часа?

Advertisement
Advertisement
Gostivari2 javë më parë

Tre raste të reja të konfirmuara të korona virusit në Gostivar, në shtet 344

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Bejta: Për vetëm 100 ditë Gostivari do të jetë komunë e pastër, ja 24 projektet e para

Zgjedhjet Lokale 20214 ditë më parë

Rezultate nga votimi për Këshillë të Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20217 ditë më parë

Tubim përmbyllës i BDI-së: Do t’a kthejmë Gostivarin në rrugën e duhur

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Taravari në tubimin në Çajlë: Gjithkund jemi të mirëseardhur pasi kemi qëllime dhe nijet të pastër

Zgjedhjet Lokale 20216 ditë më parë

Në Gostivar për votim janë paraqitur 146 të sëmurë dhe të pafuqishëm, votues në karantinë nuk ka

Gostivari1 javë më parë

Shoferët t’ju japin përparësi këmbësorëve në kalimet e shënuara, apel nga policia e Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20214 ditë më parë

KSHZ: Taravari 15.724 vota, Bejta 13.190

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Tubim qendror i ASH/A: Gostivari u bë model i suksesit, kërkojmë besim që të vazhdojmë me punë efikases

Çfarë, ku, si?2 javë më parë

Çmime fantastike vetëm për Ju! – Fletushkë e re Ultra në Marketet Ultra

Gostivari5 ditë më parë

Gostivarasit zgjedhin kryetar dhe përbërje të Këshillit komunal

Gostivari1 javë më parë

I arrestuar një gostivaras i cili i ka sulmuar bashkëshorten dhe vajzën

Gostivari5 ditë më parë

Policë në Gostivar kanë shkrepur në ajër që të qetësojnë përleshje dhe sulm

Отворени работни места во Полог:

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!