Na ndiqni në:

Gostivari

Përsëri i paraqitur sulm fizik në rajonin e Gostivarit

Botuar

  • македонски јазик

Djembrëma (24 Qershor) në orën 22 e 10 minuta, D.D. në moshë prej 41 vjeç në SPB Tetovë ka paraqitur se rreth orës 19 në Tërnovë, Gostivar, fizikisht ka qenë i sulmuar nga një person.

Në sulmin, sipas paraqitjes, personi ka përdorur mjet të fortë, pas çka ka ardhur person tjetër dhe i është kërcënuar me armë. Policia njoftoi se rasti pastrohet dhe dokumentohet.

Ky është edhe një rast në serinë e sulmeve fizike të paraqitura këtë periudhë në rajonin e Gostivarit.

 

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!