Na ndiqni në:

Gostivari

Është raportuar për sulm fizik në një autolavazh në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Një 27-vjeçar nga Gostivari, mbrëmë (3 prill) rreth orës 23:50 në SPB Tetovë ka raportuar se është sulmuar fizikisht me send metalik nga një 21-vjeçar nga Gostivari në një auto-lavazh në lagjen “Mlaki”, pas një debati verbal të mëparshëm me të atin.

Po ndërmerren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, njofton policia.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена