Na ndiqni në:

Gostivari

I paraqitur sulm fizik mbi dy të mitur në Maleardi

Botuar

  • македонски јазик

Mbrëmë (7 Nëntor) në ora 22 e 20 minuta, 47 vjeçari M.M. nga Toplica e Gostivarit në SPB Tetovë ka paraqitur se djali i tij i mitur dhe shoku i tij rreth orës 18 në terrenin sportiv në lagjen Maleardi të Gostivarit kanë qenë fizikisht të sulmuar nga 5 të mitur nga Gostivari.

Sipas paraqitjes, ata në sulmin kanë përdorur edhe mjete metalike edhe të drurit. Personat janë identifikuar dhe sot janë thirrur në Stacionin policor Gostivar për pastrimin e rastit,pas çka kundër tyre vijojnë parashtresa adekuate.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!