Na ndiqni në:

Gostivari

Të paraqitura sulm fizik në Gostivar dhe zhdukje të një nëne dhe fëmiut të saj

Botuar

  • македонски јазик

Dje (15 Qershor) në orën 15, F.Z. në moshë 72 vjeçare nga Gostivari në SPB Tetovë ka paraqitur se më 12 Qershor rreth orës 21 e 30 minuta në rrugën “18 Nëntori” në Gostivar fizikisht ka qenë i sulmuar nga dy persona, të cilët i kanë kërkuar para.

Ndërmerren masa për zbardhjen edhe dokumentimin e plotë të rastit, lajmëroi policia.

Djembrëma rreth orës 20, 51 vjeçari banor i fshatit Debresh të Gostivarit ka paraqitur në SPB Tetovë se nga shtëpia është larguar kunata e tij me fëmiun e mitur. Policia tha se ndërmerren masa për gjetjen e personave.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!