Na ndiqni në:

Lajme

Të raportuar sulm fizik në DP Mavrovë dhe kafshim nga qeni në DP Gallate

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë ka njoftuar se dje (13 janar) në Departamentin Policor Mavrovë J.J. (50) nga Prisojnica e Gostivarit ka raportuar se rreth orës 16.00 është sulmuar fizikisht nga D.S. nga Mavrovi Anovi.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit, tha policia.

Me datë 13.01.2022 në ora 16.25 në Departamentin policorë Gallate A.R. (46) nga Debreshi i Gostivarit ka raportuar se në fshat është sulmuar nga një qen endacak.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена