Na ndiqni në:

Gostivari

I arrestuar një gostivaras 19 vjeçar për shkak të sulmit ndaj një bashkëmoshatari

Botuar

  • македонски јазик

Sektori për punë të brendshme Tetovë njoftoi se zyrtarë policorë të Departamentit të punëve të brendshme në Gostivar, dje (15 dhjetor) rreth orës 16:10 kanë arrestuar 19 vjeçarin nga Gostivari, i cili dhjetë minuta më parë në rrugën “Vëllezërit Bllazhevski” në Gostivar, pas një zënke të shkurtë verbale, fizikisht ka sulmuar një bashkëmoshatar, gjithashtu nga Gostivari.

Pas pastrimit dhe dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të pasojë parashtresë adekuate, njoftoi policia.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена