Na ndiqni në:

Gostivari

I arrestuar një diler në Gostivar i dënuar me burg

Botuar

  • македонски јазик

Dje (27 Korrik) në orën 15.00 zyrtarë të policisë nga Stacioni Policor Gostivar, me urdhër të gjykatës, kanë arrestuar personin Z.B. (23), për vuajtjen e një dënimi me burg prej 2 vjetësh për vepër penale të kryer në bazë të nenit 215 të Kodit Penal, “lëshim i paautorizuar në qarkullim i drogave narkotike, substancave psikotrope dhe pararendësve”.

MPB njoftoi se ai ka qenë i dërguar në Institucionin korrektues-dënues Burgu-Tetovë për mbajtjen e dënimit.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!