fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

I arrestuar një gostivaras, ka qenë agresiv dhe ka kërcënuar me thikë një grua

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se dje (28 prill) në ora 19:15, zyrtarë policorë të Sektorit të Punëve të Brendshme Gostivari kanë arrestuar një 66-vjeçar nga Gostivari, i cili sapo ishte denoncuar nga një grua 34-vjeçare nga Gostivari se në rrugën “Nikolla Teslla” në Gostivar është sjellur në mënyrë agresive dhe e ka kanosur me sende të mprehta.

Ai është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për sqarim dhe dokumentim të plotë të rastit dhe do të përgatitet parashtresë, njofton policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена