fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

I arrestuar një gostivaras i cili ka marrë çelës të një makine

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se dje (24 janar) rreth orës 12:45 minuta, zyrtarë policorë të Sektorit të Punëve të Brendshme Gostivar, në rrugën “Pançe Popovski” në Gostivar, kanë arrestuar një 22-vjeçar nga Gostivari, i cili paraprakisht kishte marrë një çelës makine nga një person, për shkak të marrëdhënieve të tyre të pazgjidhura borxh-kreditor.

Zbardhet dhe dokumentohet rasti dhe më pas do të parashtrohet parashtresa përkatëse.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена