fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

I arrestuar një gostivaras për shkak të sulmit fizik mbi një baba dhe të birin e tij

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se dje (22 mars) rreth orës 18:20, zyrtarët policorë të Departamentit të Punëve të Brendshme të Gostivarit kanë ndaluar një 35-vjeçar nga Gostivari, i cili paraprakisht në një punëtori në Zonën e Gjashtë në Gostivar ka sulmuar fizikisht një baba dhe birin e tij, 54 dhe 19 vjeç, për shkak të keqkuptimeve të raportuara një ditë më parë.

“Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar dhe të raportuarit, i cili më vonë ka raportuar se është sulmuar nga të dy personat, do t’i përgatitet parashtresa përkatëse nga neni 12 i Ligjit për kundërvajtje kundër rendit dhe qetësisë publike”, tha policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена